Spark logo Produkty Zestawy Zamówienia specjalne Opakowania indywidualne Wyprzedaż Wszystko Kubki Filiżanki Kufle Kubki Full Color Print Kubki Magic Szklanki Kubki szklane Kubki termiczne & To Go Kieliszki Blog Kontakt
14/06/2022

Ceramika reklamowa

Spark Ceramics | Ceramika reklamowa

Ceramika reklamowa.

W naszym codziennym życiu niezwykle ważne są szczegóły – te małe detale, które mogą wpłynąć na ogólną ocenę. Tak jak w życiu, tak i w biznesie, to właśnie te małe detale mogą wpłynąć znacząco na ocenę i późniejszą decyzję. Niejednokrotnie dochodzi do spotkań biznesowych w siedzibie naszej firmy i to właśnie podczas takich spotkań musimy zadbać o każdy detal. Z całą pewnością, jednym z nich jest ceramika reklamowa. W ten sposób pokazujemy, że jesteśmy poważną firmą, a także budujemy świadomość naszej marki w oczach naszego kontrahenta czy klienta.

O tym jak ważna jest ceramika reklamowa w branży gastronomicznej, chyba nikogo nie musimy przekonywać. Dbanie o to, aby każdy klient naszej restauracji, baru czy też pubu, korzystał z firmowej ceramiki jest niezwykle ważne. Konsumenci często przypisują ocenę danej restauracji, nie tylko na podstawie jakości dania, które mieli okazję jeść. Biorą pod uwagę również takie rzeczy jak obsługa, klimat czy sama zastawa i wygląd stolika. Ceramika reklamowa, poza tym że buduje świadomość naszej marki, jest również elementem dekoracyjnym. Już dawno minęły czasy nudnych wzorów kubków czy szklanek, które były identyczne w większości restauracji i barów. Dziś właściciele firm stawiają na ceramikę reklamową, która wyróżnia się designem i jakością wykonania.

W Spark Ceramics mamy ogromny wybór ceramiki reklamowej – zarówno kubków, jak i szklanek, filiżanek i kufli. Z całą pewnością, wśród dziesiątek wzorów i modeli znajdziecie coś dla siebie.

Od początku naszej działalności ceramika reklamowa, była nie tylko naszą pracą ale także pasją. Wciąż poszukujemy nowych możliwości, nowych wzorów i rozwiązań dla ceramiki reklamowej. Stąd też nasza ogromna wiedza na ten temat, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami.

Ceramika reklamowa to również świetny pomysł na prezent dla pracowników firmy, klientów czy kontrahentów. W ten sposób ceramika reklamowa desygnowana naszym logotypem, dyskretnie towarzyszy im każdego dnia. Ciekawa ceramika reklamowa z całą pewnością będzie im towarzyszyć w najprzyjemniejszych momentach dnia codziennego – takich jak poranna kawa, czy też relaksująca herbata po zakończonym dniu pracy.

W zależności od wybranej ceramiki reklamowej dopasowujemy do niej technikę znakowania. Ma na to wpływ kilka czynników. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości to z całą przyjemnością podpowiemy jaki rodzaj znakowania wybrać, jak odpowiednio dobrać ceramikę reklamową pod nasz logotyp i wiele więcej.

Jakość i trwałość ceramiki reklamowej.

Podstawowymi technikami znakowania jest kalkomania oraz druk bezpośredni. Wysoka trwałość zależy od ceramiki reklamowej, którą wybraliśmy, a także od sprzętu użytego podczas całego procesu. W Spark Ceramics posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy i cały proces znakowania ceramiki reklamowej, odbywa się bezpośrednio w naszej firmie, bez udziału „firm trzecich”. Wiemy zatem, że ceramika reklamowa, która od nas wychodzi jest najwyższej jakości, a znakowanie stoi na najwyższym poziomie. Tak samo jest w przypadku ceramiki reklamowej wykonywanej techniką piaskowania. Ta niezwykle precyzyjna technika, jest z pewnością wybierana przez wymagających klientów, którzy chcą, aby ich ceramika reklamowa była maksymalnie spersonalizowana i wyróżniająca się.

Nasza dzisiejsza wyróżniona ceramika reklamowa.

Dzisiaj, z naszej ceramiki reklamowej, chcemy wyróżnić kubek Marco. I choć na zdjęciach Marco prezentuje się bardzo dobrze, tak na żywo wygląda wręcz doskonale. Marco to niezawodny partner zarówno w biurze, jak i codziennym życiu. Stworzony jest z porcelany i posiada 400 ml pojemności, co czyni go kubkiem z rodziny „ten duży do dużej herbatki”. Marco skradł już serce niejednej osoby – mamy nadzieję, że skradnie też i Wasze. A tutaj możecie lepiej poznać Marco: https://sparkceramics.pl/produkty/Marco

Ceramikę reklamową z kategorii „kubki” można znaleźć tutaj.

Anna Kowalska

Redaktor Spark Ceramics

Polecane artykuły
12/03/2023

Detale!

W dzisiejszych czasach detale sprawiają, że konsumenci pod...

14/06/2022

Ceramika reklamowa

Ceramika reklamowa - czym jest i jak wybrać technikę zanko...

10/01/2021

Dlaczego kubek reklamowy ma przewagę nad innymi gadżetami

Chyba każdy z nas ma swój ulubiony kubek? Tęsknimy za nim...

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.
Zamknij OK Polityka prywatności