Spark logo Produkty Zestawy Zamówienia specjalne Opakowania indywidualne Wyprzedaż Wszystko Kubki Filiżanki Kufle Kubki Full Color Print Kubki Magic Szklanki Kubki szklane Kubki termiczne & To Go Kieliszki Blog Kontakt
10/01/2021

Dlaczego kubek reklamowy ma przewagę nad innymi gadżetami

Kubki z nadrukiem to prawdziwa moc reklamy w najpraktyczniejszym wydaniu!

Chyba każdy z nas ma swój ulubiony kubek? Tęsknimy za nim, kiedy tkwi bezczynnie w zmywarce oczekując na wymycie, lub poszukujemy zawzięcie po biurze, gdy zniknie ze swojego stałego miejsca. Kubek towarzyszy nam w chwilach przyjemnych i kojarzy niemal wyłącznie pozytywnie. Pyszna kawusia, herbata, czy sok to nieodzowny element dnia każdego z nas. Niezależnie od tego czy jesteśmy w domu, biurze, czy plenerze. Kubek reklamowy z firmowym logo, lub dowolną reklamą doskonale wykorzystuje tę siłę. Ceramika reklamowa jest również najtrwalszą formą reklamy. Kubek ciężko zgubić, a już tym bardziej wyrzucić z braku laku. Jest to gadżet w 100% praktyczny i użyteczny. Jest używany raz za razem i co rusz przechodzi z rąk do rąk, dzięki czemu z pewnością spełni swoją funkcję. I to nie raz!

dvgd

 

Do wyboru do koloru.

Obecnie na rynku dostępne jest całe morze różnych modeli, dzięki czemu każdy jest w stanie dopasować kubek do swoich potrzeb. Eventy, prezenty, spotkania z klientami, czy firmowe zestawy do użytku wewnętrznego. Bez znaczenia, z nami znajdziesz zawsze dokładnie to, czego szukasz.

Anna Kowalska

Redaktor Spark Ceramics

Polecane artykuły
12/03/2023

Detale!

W dzisiejszych czasach detale sprawiają, że konsumenci pod...

14/06/2022

Ceramika reklamowa

Ceramika reklamowa - czym jest i jak wybrać technikę zanko...

10/01/2021

Dlaczego kubek reklamowy ma przewagę nad innymi gadżetami

Chyba każdy z nas ma swój ulubiony kubek? Tęsknimy za nim...

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.
Zamknij OK Polityka prywatności