Spark logo Produkty Zestawy Zamówienia specjalne Opakowania indywidualne Wyprzedaż Wszystko Kubki Filiżanki Kufle Kubki Full Color Print Kubki Magic Szklanki Kubki szklane Kubki termiczne & To Go Kieliszki Blog Kontakt

O NAS:

O nas

Spark Ceramics to najnowocześniejsza platforma zakupowa oferująca skupiająca się przede wszystkim na ceramice reklamowej, kubkach z nadrukiem oraz kubkach reklamowych. Nasza oferta łączy wszystkie najciekawsze pozycje z rynku ceramiki reklamowej, tak aby móc przedstawiać produkty wysokiej jakości i oryginalnego designu. Powstaliśmy z pasji do kreowania wyjątkowych produktów i każdego dnia staramy się dostarczać najlepszą ceramikę reklamową, która jest dostępna.

Stale rozwijamy nasz sklep internetowy, tak aby ciągle wdrażać nowoczesne rozwiązania, po to aby jeszcze łatwiej i szybciej móc zamawiać spersonalizowaną ceramikę reklamową.

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży co gwarantuje profesjonalną i kompleksową obsługę każdego, nawet najbardziej wymagającego, zlecenia. Kolejnym naszym atutem jest posiadanie przez nas najnowocześniejszego parku maszynowego i własnego magazynu. Dzięki temu jesteśmy w stanie, w krótkim terminie zrealizować nawet największe zamówienie. W chwili obecnej posiadamy wiele rodzajów technik znakowania – między innymi sublimację, piaskowanie, nadruk bezpośredni, nadruk kalkomanią, czy też kalkomanię z nadrukiem termochromowym.

Nasza, i tak już bogata, oferta na ceramikę reklamową, jest ciągle rozwijana i udoskonalana. Chcemy żeby każdy nasz klient mógł wybierać wśród ceramiki reklamowej, która jest na czasie.

W każdej sprawie i z każdym zapytaniem można zwrócić się do naszego działu handlowego – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.     

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.
Zamknij OK Polityka prywatności